• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НБУ почав надавати адмінпослуги через "Єдине вікно"

З 15 вересня 2015 року в територіальних управліннях Національного банку України почали роботу відділи з опрацювання документів "Єдине вікно" (далі – відділ "Єдине вікно").

"Єдине вікно" – це підрозділ з надання усіх адміністративних послуг Національного банку, у якому відсьогодні громадяни та юридичні особи матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу з оформлення документів, скарг, листів, запитів, довідок, у тому числі про проведення декларування валютних цінностей і майна, кадрового адміністрування тощо. Уже до кінця вересня всі адміністративні послуги Національного банку надаватимуть спеціалісти відділу "Єдине вікно".

"Ми продовжуємо втілювати в життя прогресивні реформи, що наближають Національний банк до людей, робить його зрозумілішим, – зауважив заступник Голови Національного банку України Владислав Рашкован. – Завершився етап, коли громадяни або компанії шукали окремих керівників, щоб подати або отримати документи з Національного банку. Тепер достатньо надати всю інформацію до єдиного підрозділу – вхід до територіальних управлінь вільний, попередній запис не потрібен. Упевнений, що за рахунок консолідованого опрацювання звернень, діджіталізації документообігу підвищиться ефективність та оперативність надання інформації як громадянам, так і юридичним особам, у тому числі банкам".

Владислав Рашкован також додав, що спеціалісти, які працюватимуть у відділі "Єдине вікно", пройшли необхідні тренінги для надання комплексних послуг заявникам. "Будемо так будувати роботу, щоб людині не потрібно було повторно приходити до регулятора, і за один візит вирішувалося питання, яке її турбує. У майбутньому ми сподіваємося, що Міністерство юстиції України та територіальні громади створять єдині центри надання адміністративних послуг, і Національний банк зможе долучитися до надання послуг громадянам через такі центри".

Рішення про створення Національним банком відділу "Єдине вікно" прийнято в рамках проведення реформи регіонів та впровадження електронного документообігу як складової Комплексної програми розвитку фінансового сектору до 2020 року.

Презентація Концепції впровадження та функціонування "Єдиного вікна" знаходиться за

Джерело: bank.gov.ua

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НБУ почав надавати адмінпослуги через "Єдине вікно"