• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

НБУ планує дозволити інкасацію і перевезення готівки небанківським установам

Ділові Новини

22.09.2015 121 0 0

Національним банком України розроблено проект постанови Правління Національного банку України "Про затвердження Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензій на надання банкам послуг з інкасації, оброблення та зберігання готівки".

Розроблення Положення має на меті запровадження аутсорсингу в готівковому обігу та залучення небанківських установ до надання банкам послуг з інкасації, оброблення та зберігання готівки, передає УНН з посиланням на прес-службу НБУ.

У НБУ зазначили, що це нововведення потребує оптимізації процесів готівкового обігу з урахуванням сучасного світового досвіду, який передбачає можливість залучення спеціалізованих компаній (СІТ-компаній) до процесів аутсорсингу в сфері готівкового обігу.

Банки, зокрема, зможуть обирати для себе – або самостійно здійснювати інкасацію, оброблення та зберігання готівки, або залучати спеціалізовані компанії.

"Надання прав юридичним особам на обслуговування готівки сприятиме створенню на ринку послуг з інкасації, оброблення та зберігання готівки рівноправного конкурентного середовища, зниженню тарифів за надання послуг з інкасації та зменшенню ціни на оброблену готівку. Крім того, аутсорсинг дасть змогу знизити рівень витрат банків за рахунок укрупнення готівкових потоків і їх концентрації в касових центрах спеціалізованих компаній", - йдеться у повідомленні.

Контроль за додержанням вимог Положення здійснюватиме НБУ.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1503236...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

НБУ планує дозволити інкасацію і перевезення готівки небанківським установам