• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін представив стратегію реформування державних банків

ред. Uteka.ua

12.02.2016 76 0 0

Кабінет Міністрів підтримав “Засади стратегічного реформування державного банківського сектору” (далі - Стратегія), що були розроблені Міністерством фінансів України та метою яких є вирішення ключових проблем, що стоять сьогодні на заваді ефективної роботи державних банків.

Міністерство фінансів продовжує вживати заходів для відновлення економічного зростання в Україні та необхідного для цього оздоровлення банківської системи. Важливим завданням для досягнення цієї мети є підвищення фінансової ефективності діяльності державних банків та забезпечення прозорості їх управління.

З цією метою Міністерство фінансів розробило Стратегію, завданням якої є докорінно переглянути принципи та механізми корпоративного управління державних банків та забезпечити створення ізольованої від політичного впливу системи управління діяльністю державних банків. Зокрема, стратегія передбачає приведення системи корпоративного управління у відповідність до рекомендацій ОЕСР. Це забезпечить стабільність функціонування банків, сприятиме покращенню результатів роботи та підвищенню оцінки з боку потенційних інвесторів.

Це одна з тих ключових реформ, яка матиме дійсно суттєвий позитивний вплив на Україну, банківський сектор та всю економіку держави. Результатом вказаних вище змін буде економія мільярдів гривень бюджету щороку, перетворення державних банків із збиткових на прибуткові, оздоровлення банківської системи в цілому та як результат розвиток економіки.

Джерело: http://www.minfin.gov.ua/news/view/mi...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Мінфін представив стратегію реформування державних банків