• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Малий бізнес в Україні перемикається на інтернет — експерт

 

Інтернет-торгівля становить лише 2% від загального рівня продажів в Україні, проте демонструє зростання, розповіла директор компанії «Українська торгова гільдія» Євгенія Локтіонова.

Українські рітейлери масово йдуть в інтернет. Ще кілька великих непродовольчих мереж оголосили про створення майданчиків для онлайн-продажів. Товар можна буде забрати або в магазині, або замовити доставку додому. Таким чином, використовуючи різні канали взаємодії з покупцями, торговці сподіваються збільшити попит на свою продукцію.

Інтернет-торгівля становить лише 2% від загального рівня продажів в Україні, проте демонструє зростання, розповіла в ефірі радіостанції Голос Столиці директор компанії «Українська торгова гільдія» Євгенія Локтіонова.

«Довіра покупців до інтернет-магазинів зростає. Багато великих компаній мають представництва в інтернеті, а представники малого бізнесу воліють починати комерційну діяльність саме он-лайн. Вона менш витратна і ризикована. І в той же час допомагає охопити весь ринок України», — прокоментувала Локтіонова.

Як зазначила експерт, лідерами продажів в інтернеті в Україні є електроніка і побутова техніка. Далі слідують одяг і взуття, за ними — косметика, парфумерія та спортивні товари.

До речі, експерт громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Володимир Дубровський заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці, що оподатковувати використання робочої сили неправильно, тому політикам варто задуматися над повним скасуванням ЄСВ.
Джерело: http://newsradio.com.ua/2015_10_08/Ma...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Малий бізнес в Україні перемикається на інтернет — експерт