• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

"Київстар" анонсував запуск нової роумінгової послуги

Ділові Новини

27.11.2015 89 0 0

Оператор мобільного зв'язку компанія "Київстар" разом із материнською компанією VimpelCom (Нідерланди) має намір запустити спеціальну роумінгову пропозицію для своїх абонентів найближчим часом.

Про це, коментуючи вихід на український ринок мобільного зв'язку компанії Vodafone, заявив в інтерв'ю "Українським новинам" президент компанії Петро Чернишов.

"Ми відповімо дуже швидко і дуже гідно. Поки ми бачимо, що все, що зробив наш конкурент, залишає дуже багато питань. Так, він зробив досить гідну пропозицію для тих, хто користується роумінгом і користується ним увеликих обсягах", - сказав Чернишов.

"Наша "материнська" компанія (VimpelCom ltd) має значно більше абонентів у світі, ніж МТС, і має прекрасні роумінгові угоди з багатьма компаніями, які оперують великими базами абонентів у тій же Європі. Зараз ми готуємо до запуску пропозиції з роумінгу, і, я сподіваюся, тижня через два здивуємо ринок", - заявив він.

Зі слів Чернишова, серед користувачів передплатних тарифів роумінгом користується всього 1% абонентів.

Як відомо, "Київстар" входить до складу української бізнес-одиниці міжнародного оператора зв'язку VimpelCom, що в Україні більшість послуг надає під брендом "Київстар".

Джерело: http://www.epravda.com.ua/news/2015/1...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

"Київстар" анонсував запуск нової роумінгової послуги