• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Кабмін відмовився юстирувати рішення НКРЕКУ про підвищення плати за підключення до електромереж для фізосіб

ред. Uteka.ua

19.02.2016 80 0 0

Кабінет міністрів України відмовився юстирувати рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), про підвищення ставок плати за підключення до електричних мереж для фізичних осіб до затвердження загальної концепції реформування з цього питання.
Відповідне протокольне рішення уряд прийняв на засіданні в четвер.
На наступне пленарне засідання Кабміну запрошуємо НКРЕКУ, АМКУ. Мінрегіон - старший по доповіді. Рішення про підвищення тарифу не юстируєтся до того моменту, коли буде затверджена загальна концепція.
Міністр юстиції Павло Петренко різко розкритикував постанову НКРЕКУ, заявивши, що в документі йдеться про підвищення ставок плати за підключення до електромереж для фізосіб більш ніж на 70 %.
"Я проти того, щоб ми дотували приватні обленерго шляхом збільшення тарифу для фізичних осіб і при цьому не спрощували бюрократичний порядок підключення. Це нонсенс!", - Сказав він.
У свою чергу глава Мінрегіону Геннадій Зубко зазначив, що видаються обленерго технічні умови на підключення до електромереж часто містять необгрунтовані витрати.
"Там інтереси власників обленерго. Беремо список власників обленерго і відразу розуміємо, що вони роблять. Чиста монополія, знімають гроші з усієї країни по монопольному змовою. Змова покривається органами державної влади у вигляді незалежного органу НКРЕКУ", - резюмував прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Джерело: http://interfax.com.ua/news/economic/...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Кабмін відмовився юстирувати рішення НКРЕКУ про підвищення плати за підключення до електромереж для фізосіб