• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Кабмін проти зниження комунальних тарифів

Питання про можливе зниження тарифів ось вже впродовж декількох тижнів обговорюється мало не в кожній родині. Особливо це актуально для тарифів на газ. Але Кабінет Міністрів категорично відмовляється від такої тактики, всіляко підтримуючи український Нафтогаз.

Ціни для простого споживача сьогодні просто захмарні і складають вони 7200 грн / 1000 куб. І це в той час, як вартість імпортного газу знаходиться в межах 5800 грн. Крім цього, Україна має і власний газ, ціна якого взагалі не дотягує до двох тисяч і становить 1 590 гривень. Ситуація добре відома кабінету Міністрів. Однак, питання про зниження тарифів не розглядається і всіляко відкладається.

Це можна пояснити тим, що Нафтогаз отримує додаткові кошти від держави для покриття витрат на субсидії та компенсації. Наприклад, в 2016 році концерн отримає близько сорока мільярдів гривень для покриття витрат на субсидії. І цілком очевидно, що основна частина цих коштів осяде на рахунках і в кишенях керівників цього державного підприємства. Хоча не так давно з вуст Президента прозвучало запевнення про те, що дотування даного підприємства припиняється. Як видно з вищесказаного, це далеко не так. Змінилося лише назва статті доходу, отриманого від держави. Тепер це іменується як адресна допомога.

Не складно підрахувати. Трохи більше чверті українців, на думку уряду, потребують субсидії. Субсидія на газ ледь дотягує до двохсот гривень на місяць або близько 2500 на рік. Нехай дванадцять мільйонів (це 28% населення України) отримають її. Десять мільярдів, як мінімум, залишаються у розпорядженні державного підприємства. Будь-який зарубіжний експерт чи аналітик може підтвердити, що тут у наявності явне порушення прав громадян України.


Джерело: http://ualife.net/money-finance/kabmi...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Кабмін проти зниження комунальних тарифів