• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Google запустила власну платіжну систему

Google Inc. у четвер запустила у США платіжну систему Android Pay, котра, як очікується, складе конкуренцію Apple Pay і дозволить Google завоювати позиції на динамічному ринку мобільних платежів.

Android Pay перетворює смартфон на цифровий гаманець: система зберігає дані кредитних і дебетових карток користувача, які можуть використовуватися як у реальних, так і у віртуальних магазинах.

Android Pay підтримує картки всіх чотирьох основних платіжних систем – Visa, American Express, Discover і MasterCard, вона сумісна з більшістю останніх пристроїв на базі Android.

Використання цієї системи дозволить користувачам оплачувати товари й послуги більш ніж в 1 млн американських магазинів, а також в 1 тис. мобільних додатків, повідомляє агентство Bloomberg.

Серед партнерів Android Pay – роздрібні мережі Macy’s Inc., Staples Inc. і Whole Foods Market Inc., повідомив директор із продуктів Google, відповідальний за Android Pay, Палі Бат.

«Ми будемо поступово вводити в дію платіжну систему в наступні кілька днів, і це тільки початок, – заявив П. Бат. – Ми продовжимо додавати в Android Pay нові можливості, а також збільшувати число партнерів – банків і ритейлерів – у найближчі місяці, що ще більше полегшить оплату за допомогою нашої платіжної системи».

Зокрема, Google розробляє функції, які дозволять користувачам Android Pay брати участь у програмах лояльності або спеціальних акціях.

Компанія розраховує, що запуск Android Pay дозволить збільшити інтерес до смартфонів на базі Android.

Згідно із прогнозом дослідницької компанії Forrester Research Inc., обсяг ринку мобільних платежів 2015 року складе приблизно $67 млрд, а до 2019 року збільшиться до $142 млрд.

Джерело:http://forbes.net.ua/ua/news/1401751-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Google запустила власну платіжну систему