• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Глава МВФ закликала всіх кредиторів підтримати реструктуризацію боргів України

Ділові Новини

23.09.2015 48 0 0

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала всіх кредиторів України послідувати умовам реструктуризації частини держборгу, досягнутих під час переговорів з Комітетом кредиторів 27 серпня

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті МВФ, передає УНІАН.

Україна досягла з комітетом кредиторів угоди про списання 20% державного боргу (3,6 млрд дол.) і відстрочення платежів по тілу кредиту в сумі 11,5 млрд дол. на чотири роки.

Лагард заявила, що ці параметри відповідають цілям програми співпраці між Україною та МВФ і є умовою подальшого фінансування програми.

«Разом з імплементацією пакету реформ, виконання умов боргової операції дозволить знизити боргове навантаження, зменшити щорічну залежність від зовнішнього фінансування. І тому я закликаю всіх кредиторів України підтримати пропозицію з боргової операції», — цитує Лагард департамент зовнішніх зв’язків МВФ.

Крім того, Лагард зазначила, що економіка України поступово відновлюється.

Глава МВФ підкреслила, що влада країни вже продемонструвала ряд позитивних змін в банківському секторі, сфері реформування енергетики, у сфері фіскальної консолідації і поліпшення ділового середовища. «І це дозволило Україні вже отримати в цілому більше 10 млрд дол. зовнішньої фінансової допомоги з 25 млрд дол., які можуть бути надані аж до 2018 року», — сказала вона.

Нагадаємо, що 22 вересня Кабінет міністрів України оголосив про початок процедури реструктуризації держборгу і його часткового списання.

Джерело: http://ua.racurs.ua/news/57661-glava-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Глава МВФ закликала всіх кредиторів підтримати реструктуризацію боргів України