• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Фіскальний омбудсмен закликав бізнес писати йому скарги та пропозиції щодо роботи ДФС

Ділові Новини

20.08.2015 66 0 0

Уповноважений ДФС з питань підприємництва Тарас Качка закликав представників бізнесу звертатися до нього у випадку несправедливого адміністрування податків, дискримінаційного ставлення чи бездіяльності працівників ДФС, некоректного тлумачення норм податкового чи митного кодексів. Відповідне звернення опубліковане на сторінці ДФС у Фейсбуці.

«Також, якщо Ви маєте пропозиції щодо реформування податкового та митного законодавства, – пишіть нам на адресу tax_ombudsman@sfs.gov.ua

Хочу підкреслити, однак, що звернення до Уповноваженого з питань підприємництва є додатковим інструментом врегулювання спорів і не підміняє собою офіційної процедури подання скарг», - підкреслив Т. Качка.

«Головним завданням Уповноваженого з питань підприємництва є забезпечення якісного та прозорого діалогу між бізнесом та Державною фіскальною службою України. До завдань, які стоять переді мною, належать:

- супроводження індивідуальних скарг та сприяння в процесі формального їх вирішення;
- систематизація подібних індивідуальних проблем та пропозиція шляхів їх вирішення;
- узагальнення пропозицій щодо покращення податкового та митного адміністрування та надання їх керівництву ДФСУ до подальшого розгляду», - уточнив фіскальний бізнес-омбудсмен.

Джерело: http://finbalance.com.ua/news/Fiskaln...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Фіскальний омбудсмен закликав бізнес писати йому скарги та пропозиції щодо роботи ДФС