• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

ФГВФО виплатить компенсації вкладникам з Криму, якщо вони не стали громадянами РФ

Ділові Новини

21.08.2015 169 0 0

18 серпня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняв наказ №261 щодо порядку здійснення виплат вкладникам, які проживають на тимчасово окупованій території (АР Крим та м. Севастополь).

Згідно з документом, Фондом гарантування буде здійснено «ряд заходів з метою забезпечення виконання державних гарантій перед громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території».

«Уповноваженими особами Фонду гарантування на здійснення тимчасової адміністрації в неплатоспроможних банках має бути забезпечено складання списків вкладників для отримання коштів в межах гарантованої суми за рахунок цільової позики Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території, відповідно до укладених з банком договорів банківського вкладу (депозиту) та банківського рахунку.

В свою чергу, уповноваженими особами Фонду на ліквідацію неплатоспроможних банків має бути забезпечено формування та подання до Фонду гарантування повного переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, з урахуванням вкладників, які проживають на тимчасово окупованій території.

Після здійснення вищезазначених дій Фондом гарантування буде забезпечено виплати коштів в межах гарантованої суми вкладникам неплатоспроможних банків, які проживають на території АР Крим та м. Севастополь.

Для отримання коштів в установах банку, що здійснює виплати, вкладникам необхідно буде надати оригінали наступних документів:

- дійсний паспорт громадянина України;

- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або відмітки у паспорті громадянина України про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;

- особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта», - зауважується в повідомленні ФГВФО.

Джерело: http://finbalance.com.ua/news/FHVFO-b...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

ФГВФО виплатить компенсації вкладникам з Криму, якщо вони не стали громадянами РФ