• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Експертна думка: Як забрати свої гроші у банку, який відповідає, що грошей немає

Подаємо скаргу до Національний банк України і звертаємося до суду.

У разі невидачі вкладу має місце грубе порушення ваших прав як клієнта банку і споживача банківських послуг, оскільки ч. 3 ст. 1060 ЦК України передбачено, що за договором банківського строкового вкладу банк зобов'язаний видати вклад та нараховані відсотки за цим вкладом із закінченням строку, визначеного в договорі банківського вкладу.

У частині невиплати відсотків за вкладом слід розуміти, що банк перестав виплачувати передбачені договором відсотки на ваш внесок у зв'язку з тим, що термін договору закінчився. У вас залишилося право вимагати законні три відсотки від суми невиконаного грошового зобов'язання банку.

Що стосується пояснень представників банку, що причиною невиплати ваших грошей є відсутність таких, то така відповідь є необгрунтованим і суперечить чинному законодавству. У свою чергу банк зобов'язаний гарантувати вам право безперешкодно розпоряджатися цими коштами.

Підсумовуючи, необхідно сказати: ви можете захистити свої права шляхом подачі скарги на дії чи бездіяльність банку в Національний банк України або звернутися з позовною заявою до суду.

У ситуації з невиплатою пенсії ви можете розірвати договір банківського рахунку шляхом подання заяви та перевести грошові кошти в інший банк або оскаржити бездіяльність банку вищепереліченими способами.

Джерело: http://meget.kiev.ua/news/view/30165/

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Експертна думка: Як забрати свої гроші у банку, який відповідає, що грошей немає