• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Експертна думка: Санкції щодо російських товарів зачеплять українських залізничників та аграріїв

Ембарго України на постачання деталей для локомотивів та добрив з Російської Федерації може призвести до подорожчання залізничних послуг та виникнення дефіциту певних видів добрив на вітчизняному ринку.

Таку думку в ефірі перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) висловила економіст Ольга Кривешко.

«Залізниця не матиме можливості знайти запчастини для старого рухомого складу. В Європі компанії виробляють зовсім інші типи деталей, тому купити необхідне в ЄС буде неможливо. Відтак українським залізничникам доведеться закуповувати нові локомотиви замість ремонту старих. Це потребуватиме значних інвестицій, тому може утворитися певний ризик подорожчання пасажирських та вантажних перевезень», – зазначила Ольга Кривешко.

Також економіст зазначила, що економічні санкції вплинуть на вітчизняних сільгоспвиробників.

«Серед заборонених на ввезення товарів є мінеральні добрива, які виробляються лише в Росії. В Україні, на жаль, немає навіть аналогів. А новий сезон вже не за горами, тому аграрії скоро зіштовхнуться з цією проблемою», – сказала Ольга Кривешко.

За прогнозом експерта, Росія найближчим часом перейде до наступного етапу торговельної війни та запровадить нове ембарго на ввезення чималої кількості українських товарів.

Джерело: http://zik.ua/news/2016/01/12/sanktsi...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Експертна думка: Санкції щодо російських товарів зачеплять українських залізничників та аграріїв