• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Держгеокадастр проводить аудит 60 державних підприємств

Ділові Новини

06.05.2015 88 0 0

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру видала наказ про утворення робочої групи з метою оптимізації діяльності державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру. Робоча група повинна проаналізувати діяльність підприємств та подати пропозиції щодо покращення результатів їх роботи та доцільності функціонування окремих з них.

Всього станом на 1 січня 2015 року до сфери управління Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру відносилося 60 державних підприємств різної спеціалізації. 45 з них здійснюють фінансово-господарську діяльність – це інститути землеустрою в різних регіонах України та підприємства геодезичної та картографічної галузі.

Сумарний дохід усіх держпідприємств в системі Держгеокадастру за 2014 рік склав 371, 55 млн. грн., чистий прибуток – 2106 тис. гривень (з фінансовими результатами окремих підприємств можна ознайомитись нижче). Незважаючи на позитивний фінрезультат загалом, майже третина – 18 підприємств – були збитковими, закінчивши рік з від’ємним результатом в діапазоні від -1,23 млн. гривень до -6,5 млн. гривень.

Найкращий результат за результатами минулого року показало державне науково-виробниче підприємство «Геосистема», яке займається розробкою та виготовленням обладнання та програмного забезпечення для цифрової фотограмметрії та картографії – понад 2,75 млн чистого прибутку.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/publish...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Держгеокадастр проводить аудит 60 державних підприємств