• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Депозити в гривні: коротка вигода

Банки не поспішають переходити на суцільне використання вкладів, для яких заборонено розірвання договору до закінчення терміну його дії. І при цьому ставки за депозитами в гривні залишаються на досить високому рівні - 19-28% річних

Банки почали перейматися залученням вільної гривні. «Останнім часом регулярно отримую sms-повідомлення від банку, картою якого користуюся, про депозитні пропозиції. Раніше такого інтересу до моєї персони не виявляли », - зазначила киянка Ірина Ласко. Чи не вона одна - банки все активніше борються за клієнтські гроші і досягли певного прогресу. «Грошам» банкіри розповідають, що в червні-липні намітилася тенденція до зростання обсягу вкладів, у тому числі за рахунок появи нових клієнтів.

Крім того, велика частина вкладників користується послугою автоматичною пролонгації вкладів. «Ми вже навесні помітили поліпшення ситуації з депозитами фізосіб. Частково інтерес клієнтів пов'язаний з акційними пропозиціями і хорошими ставками, до того ж, у червні Нацбанком був збільшений ліміт зі зняття гривні до 300 тис. Грн. на добу, що також зробило позитивний вплив на настрої вкладників », - вважає директор департаменту корпоративного бізнесу Укрінбанку Лілія Лисич.

Про приріст депозитних портфелів говорять і в НБУ: у червні обсяг вкладів фізосіб у національній валюті збільшився на 3,2% - до 165 300 000 000. Грн. (Дані без урахування коштів неплатоспроможних банків).

Джерело: http://dengi.ua/clauses/135362_Kak_me...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Депозити в гривні: коротка вигода