• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Депозитаріїв зобов'яжуть дублювати інформацію

НКЦПФР вводить резервне копіювання інформації депозитарними установами.

На вчорашньому засіданні НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) спільно з ПАРД (Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв), АФП (Асоціацією Фондового партнерства) і НДУ (Національним депозитарієм України) схвалила доопрацьована зміни до Положення про здійснення депозитарної діяльності.

Про це інформує прес-служба реулятора.

Повідомляється, що зміни удосконалюють регулювання депозитарної діяльності, підвищуючи захищеність інвесторів від неправомірних дій і знижуючи ризики.

Однією з головних новацій документа є резервне копіювання інформації депозитарними установами. Порядок, терміни та обсяги копіювання інформації будуть встановлені НДУ за погодженням з регулятором.

Згідно з інформацією Комісії, у найближчому майбутньому депозитарну систему очікують більш глобальні зміни.

Так, НКЦПФР працює над розробкою нового закону про депозитарну систему, в якому будуть впроваджені основні міжнародні норми і принципи побудови інфраструктури фінансового ринку (PFMI IOSCO).

«Резервне копіювання дозволить поліпшити захист даних, знизити ризики втрати інформації, зробити облік і зберігання цінних паперів більш надійним. Всі ці зміні поступово наближають депозитарну систему до міжнародних стандартів облікової політики », - зазначив Глава НКЦБФР Тимур Хромаєв.

Джерело: 

https://www.stockworld.com.ua/ru/news...

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Депозитаріїв зобов'яжуть дублювати інформацію