• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Де можна оформити біометричні документи?

З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових паспортів громадянина України у формі картки. На сайті ДМС опубліковано перелік підрозділів, де з 11 січня можна оформити біометричні документи.

 

Для цього Урядом виділено кошти, за які міграційною службою закуплено додаткове обладнання для оформлення біометричних документів. Обладнання встановлено виключно у тих підрозділах, у яких раніше не було такої технічної можливості, пояснили "ЗіБ" в ДМС.

Отже, починаючи з січня замість 210 підрозділів заяви на оформлення біометричного паспорта (у тому числі закордонного) зможуть прийняти 325 підрозділів міграційної служби. 

З 4.01.2016 по 6.01.2016 буде проводитися тестування системи оформлення і видачі паспорта громадянина України у формі картки. Враховуючи те, що оформлення і видача паспорта громадянина України у формі картки буде здійснюватися на тому ж обладнанні, що й оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у період 4.01-6.01.2016 можливі тимчасові ускладнення у роботі системи.

Заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки підрозділи ДМСпочнуть приймати з 11.01.2016.

З ПЕРЕЛІКОМ територіальних підрозділів ДМС ви можете ознайомитись за посиланням: 

http://dmsu.gov.ua/images/files/2016/...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Де можна оформити біометричні документи?