• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

4 економічні новини тижня

КУРСИ ВАЛЮТ

Національний банк України встановив курси валют на 15 вересня. За добу долар подорожчав і тепер коштує 21,95 грн. Євро також піднявся в ціні. Зараз його офіційний курс – 24,81 грн. На "чорному" ринку валюта дорожча, але не на багато. За долар там просять щонайменше 23 грн. Євро коштує мінімум 26 грн.

ВАРТІСТЬ ПАЛЬНОГО

Літр бензину категорії А-95 у середньому по Україні коштує 20,82 грн. Залежно від заправок ціна на це пальне коливається від 18,15 грн до 23,5 грн. Дизельне паливо в середньому коштує 17,67 грн. Газ для автомобілів – 8,16 грн. Читайте також: Уряд відкликав щойно зареєстрований проект держбюджету-2016

ОНЛАЙН-КОНТРОЛЬ ДЕРЖБЮДЖЕТУ

В Інтернеті можна буде побачити, куди йдуть наші гроші. Міністерство фінансів уже сьогодні відкриває спеціальний портал для оприлюднення даних про використання коштів держбюджету. Спершу там будуть публікувати інформацію про платіжні трансакції казначейства. З листопада на сайті можна буде знайти інформацію про використання коштів місцевих бюджетів, соціального страхування та Пенсійного фонду. А от із січня наступного року Мінфін почне публікувати дані про використання коштів підприємств державної та комунальної власності. Створення такого порталу – одна з умов надання безвізового режиму з ЄС, нагадують у Мінфіні.

ПАСАЖИРАМ ПОЇЗДІВ ОБІЦЯЮТЬ ЧИСТУ БІЛИЗНУ

Кожному пасажиру – по чистій білизні. І жодних компромісів. В "Укрзалізниці" обіцяють, що завдяки реформуванням уже за півроку українці відчують суттєве покращення надання послуг. Зокрема, більше коштів планують виділити на інфраструктуру, вагонне та локомотивне господарства. Зокрема, суттєву різницю пасажири відчують навіть у якості постільної білизни, зазначив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Нагадаємо, ще одією послугою буде безкоштовний Wi-Fi у потягах дальнього та приміського сполучення. Відповідне доручення вже дали керівництву "Укрзалізниці".

Джерело: http://tsn.ua/groshi/4-ekonomichni-no...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

4 економічні новини тижня