• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

10 порад, які допоможуть прискорити ваш кар'єрний ріст

Ділові Новини

18.08.2015 131 0 0

 

 

Пропонуємо вашій увазі кар'єрні поради від Нельсона Ванга - генерального директора Collide, мобільного додатку для побачень. Нельсон Ванг на Quora дав відповідь на питання: "Яку найкориснішу пораду про кар'єру ви отримували?"

Ось чим поділився містер Ванг: "Протягом останніх 9 років я працював в таких компаніях, як Cisco і Vmware, був частиною маленьких стартапів Box і Optimazly . Я також працював на MTV, в невеликій юридичній компанії і в UCLA. І незалежно від місця роботи, я завжди помічав одні й ті ж моделі поведінки, які ведуть до успіху, і працював над ними останні 9 років. Я ніколи не розповідав про них . До сьогоднішнього дня. Чим більше я їх використовую, тим успішніше я стаю. Сподіваюся, що вони допоможуть і вам. "

Нижче список з 10 пунктів, які допоможуть прискорити ваш кар'єрний ріст:

1. Викладайтеся на роботі

Викладайтеся на роботі! Ви будете здивовані, наскільки люди цінують справжні, осмислені робочі відносини. Не потрібно бути корпоративним роботом. У Шеріл Сендберг є відмінна цитата на цю тему:

"Мотивація приходить, коли ми працюємо над речами, які нас хвилюють. Але вона також залежить від людей, з якими ми працюємо, і про яких ми піклуємося. Турбота - це знання. Ми повинні знати, що вони люблять і ненавидять, що вони відчувають, а не тільки те, що діється у них в головах. Якщо ми хочемо завоювати їхні серця і голови, ми самі повинні керувати і серцем, і головою. Я не вірю, що ми ділимося на дві частини: професіонали з понеділка по п'ятницю, і справжні весь інший час. Це розділення, можливо, ніколи й не працювало, але в сьогоднішніх реаліях в ньому взагалі немає сенсу. Ми всі професіонали і ми всі реальні, одночасно. "

2. Надихайте!

Вам не все одно. Ви по-справжньому хочете змінити ситуацію. Люди бачать це в ваших рухах, чують у вашому голосі. Знаєте що? Харизма заразлива. Вона надихне ваших працівників і ваших клієнтів! Вона допоможе вам у вашому просуванні. Кар'єрне зростання буде забезпечено!

Якщо ви ставитеся до роботи, як до обов'язку - вона і буде обов'язком. Але якщо ви захоплені тим, що ви робите і змінами, які ви хочете зробити, робота ніколи більше не буде тягарем. Це стане місією. І це змінить все.

3. Виділіть головне

У якийсь момент у вас з'явиться список завдань, яких ви не розумієте. Замість того, щоб переживати через це і здаватися, сфокусуйтеся на те, що дійсно важливо для успішного закінчення дня. Кожен день створюйте список з трьома найбільш нагальними справами, над якими вам потрібно попрацювати, і які зроблять величезний вплив на бізнес. Уміння виділити головне приносить результати.

4. Побудуйте картину майбутнього

Багато застряють в своїх помилках. Як це відбувається? Ви озираєтеся в минуле, зациклюєтесь на проблемах, і ось ви вже не можете зосередитися на поточних завданнях. Для таких ситуацій є спеціальний засіб - "Тест 10-ти років". Запитайте себе: чи буде це проблемою через 10 днів, 10 тижнів, 10 місяців? А через 10 років? Чи буде ця проблема мати значення через 10 років? У 99% випадків Ваша відповідь буде - "ні". Так що не потрібно зациклюватися на цьому, тримайте голову вище і дивіться в майбутнє!

5. Не бійтеся невдач

Щось у вас буде виходити дуже добре, а щось - не дуже. Спокійно до цього ставитеся, це нормально і це найкраще, що ви можете зробити. Люди будуть поважати вас за це. Чому? Та тому що ви показуєте їм, що ви вже пройшли і прийняли і погане, і хороше. Більшість людей в принципі приймають тільки хороше. Правда.

6. Працюйте творчо

"Ви художник або тільки слідуєте інструкцій?" - Сет Годін

Якщо ви дійсно хочете зробити кар'єру в компанії - сліпо слідувати інструкціям марно. З іншого боку, подумаєте ви, адже слідувати інструкціям безпечно. Це просто. Але це рідко додає цінності компанії і вам, як її співробітнику. Ви станете цінним тоді, коли позбудетеся від статусу кво, розширите межі того, що може бути зроблено рядовим співробітником. Найчастіше вам знадобитися величезна кількість креативу і нестандартних ідей. Не бійтеся бути художником на роботі!

7. Будьте наполегливі

Більшість людей не можуть адекватно справлятися з відмовами і неприємностями. Але ніхто не казав, що вирішувати складні і важливі проблеми буде просто. Тільки ті, хто зберіг завзятість, зуміли домогтися поставлених цілей. Дотримуйтеся початкового курсу. Подивіться на AirBnB: у них пішло на це більше тисячі днів, але ж де вони зараз!

8. Переборіть страх

Коли ви налякані ви - найгірший кандидат для будь-якої роботи, яку хочете отримати. Страшно заговорити про підвищення, яке ви точно заслужили? Страшно спробувати нову бізнес ідею? Ось запитання, яке ви дійсно повинні задати собі: "Якщо я ніколи не спробую, то як я дізнаюся?" Знаєте, чого ви повинні дійсно боятися? Жалю від невикористаних можливостей. Рух - ось основні ліки від страху!

9. Ніколи не виправдуйтеся

Просто йдіть і робіть. Ми б розповіли про це більше, але Маніфест від Холсти вже давно сказав все за нас.

10. Цінуйте момент

Життя коротке. Проживіть її на повну. Посміхайтеся! Надихайте оточуючих! Смійтеся до болю в животі! Кричіть "Ву-ху-у!", коли укладаєте велику угоду. Розкажіть про це Вашим колегам, скажіть їм наскільки вони круті.

Просто насолоджуйтеся життям! Адже Ви точно знаєте, що крутизна заразлива!За матеріалами http://ubr.ua/labor-market/ukrainian-...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

10 порад, які допоможуть прискорити ваш кар'єрний ріст